Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

Розмістити оголошення

Заголовок*:
Укажите название товара или услуги.
Запрещено использовать спец. символы и прописные буквы для выделения объявления.
Не указывайте в заголовке цену и контактную информацию.
Текст*:
Детально опишите товар или услугу.
Постарайтесь предоставить как можно больше информации для потенциальных покупателей.
Пожалуйста, не указывайте в тексте контактную информацию - для этого есть специальные поля.
Ціна :
Укажите реальную стоимость товара или услуги.
Объявления с символическими (например "1 грн") или завышенными ценами часто игнорируются пользователями.
Фотографії :
Місце розташування*:
Укажите место, где находится товар или предоставляется услуга.
Не стоит размещать объявление в нескольких регионах - выберите наиболее актуальный для вас.
Термін розміщення :
Контактна інформація
Пропозиція від*:
Ваше ім'я :
Телефон :
добавить контакт
Телефон Skype ICQ WWW

Для того, щоб якнайшвидше продати чи купити необхідний товар, нерухомість, авто чи послугу, ви можете додати безкоштовне оголошення на наш сайт. Щодня його сторінки переглядають тисячі користувачів, які прагнуть щось знайти, купити або продати. Усе, що вам потрібно, – просто додати своє оголошення й чекати реакції зацікавлених людей.

Хочете привабити особливу увагу до своєї пропозиції чи питання – складіть оголошення так, щоб воно виділялося з-поміж маси схожих і привертало до себе увагу. Отже, якщо ви вирішили розмістити безкоштовне оголошення, потурбуйтесь про те, щоб воно було грамотним і привабливим.

Ми в жодному разі не закликаємо вас подавати неправдиву інформацію, перебільшувати або спотворювати її. Радше навпаки, ми наполягаємо на абсолютній достовірності поданої в оголошенні інформації. Не ходіть довкола, туманно описуючи неймовірні властивості продукту, який продаєте. У вас є лише кілька сотень символів для того, щоб дати безкоштовне оголошення. Не витрачайте їх марно.

Що ж має бути в досконалому оголошенні?

Перше, на що звертають увагу, – це заголовок. Якщо хочете додати оголошення безкоштовно, зосередьтеся саме на заголовку. Потрібно зробити так, щоб він інтригував і водночас був максимально виразним і лаконічним. Залежно від змісту вашого оголошення визначте цільову аудиторію.

Якщо ви вирішили розмістити оголошення про продаж автомобіля, будьте якнайбільш конкретні. У заголовку такого оголошення вкрай бажано вказати всі важливі параметри, цікаві для покупця. Якщо ж це, наприклад, предмет одягу чи інтер'єру, постарайтеся заінтригувати, адже щось же мусить привабити покупця саме до ваших рожевих фіранок, а не до десятка схожих.

Безкоштовно додати оголошення в наш час не проблема, тому такий великий ризик лишитися непоміченим. Якщо вам потрібен швидкий результат, робіть оголошення помітним і, що важливо, коротким. У такому разі воно матиме всі шанси бути побаченим і прочитаним до кінця.

Не забувайте: що більше інформації, то більші шанси на успіх. Будьте чесні й інформативні. Важливо подати оголошення, в якому будуть такі принципові моменти, як ціна, властивості продукту, його переваги й недоліки, а також дата випуску й термін придатності, якщо такий є.

Іще один важливий (а іноді й вирішальний) фактор – це наявність фотографії. Надавши потенційним покупцям (продавцям) можливість візуального знайомства з описаним об'єктом, ви отримаєте +1 до рейтингу свого оголошення. Якщо картинки нема, то, яким би мальовничим і красномовним не було повідомлення, його навряд чи помітять. Люди потребують візуального контакту, адже зір – один із найважливіших органів чуття, й усі ми звикли вирішувати, спираючись на його дані. Тож, вирішивши безкоштовно розмістити оголошення, не забувайте про фото.

Нарешті, варто подумати про контакти. Постарайтеся зробити все можливе, щоб зацікавленим користувачам було зручно з вами зв'язатися. Залиште кілька номерів телефонів, зокрема міський, щоб не завдавати клопотів власникам мобільних, під'єднаних до інших операторів. Бувають випадки, коли людина ігнорує оголошення тільки тому, що зв'язок із його автором потребуватиме зайвої витрати мобільних коштів. Крім телефонів, залиште свої координати в інтернеті, й байдуже, що це буде: e-mail, номер icq, ім'я в skype, id в соціальній мережі – головне, щоб з вами могли сконтактувати й отримати швидкий відгук на свій запит.

Тепер ви знаєте, як опублікувати оголошення безкоштовно так, щоб його помітили й прочитали. Складайте й публікуйте їх на нашій дошці, а ми посприяємо успіхові ваших операцій.